Menü
Sepetiniz

DGS Türkçe Paragraf Soru Bankası

DGS Türkçe Paragraf Soru Bankası
DGS Türkçe Paragraf Soru Bankası
Yeni -50 %
DGS Türkçe Paragraf Soru Bankası
DGS Türkçe Paragraf Soru Bankası
DGS Türkçe Paragraf Soru Bankası
120,00 TL
240,00 TL
  • Stok: Stokta var
  • Modeli: KZY-1208

DGS Türkce Paragraf Soru Bankası

Sayfa Sayısı: 624 sayfa

Editörler: Haydar EROL

 

ÖSYM’nin Sınavlarına Hazırlanan Değerli Arkadaşlar,

                Paragraf (Cümlede Anlam, Sözcükte Anlam) Soru Bankamız, çıktığınız bu zorlu ve uzun süreçte hedefinize kolayca ulaşmanız için büyük bir emekle hazırlandı.

                Soru Bankamızdaki özgün ve yeni sorularımız, ÖSYM’nin son yıllarda uyguladığı sınavlar temel alınarak yazılmıştır.

                Sorularımızın tamamı öğretmen çözümlüdür. Ayrıca soru çözümleri, yol gösterici özellik taşımaktadır. Soru çözümlerinde konuyla ilgili tanımlama ve açıklama yapılarak cevabı metnin hangi bölümünden çıkaracağınıza dair geniş bilgiler verilmiştir. Bu ayrıntılı çözümler sayesinde hem eksiğinizi tamamlayacak hem de konu tekrarı yapmış olacaksınız.

                Soru Bankamız sorun odaklı hazırlanmıştır. Paragraf  başlığı 20, Cümlede Anlam başlığı 10, Sözcükte Anlam başlığı ise 7 alt başlığa ayrılmıştır. Bu alt başlıklardan yararlanarak sorun yaşadığınız konuyu bulup onunla ilgili peşi sıra soru çözerek kısa sürede sorununuzu halledeceksiniz.

                Soru Bankamızdaki sorular kolaydan zora, kısadan uzuna göre hazırlanmıştır. Her testin başına da testi çözme süresi eklenmiştir. Böylelikle soru çözerken dikkatinizi toplayacak, testi bitirdiğinizde yavaş ya da hızlı olduğunuzu saptayıp öz denetimizi sağlayacaksınız.

                Paragraf (Cümlede Anlam, Sözcükte Anlam)  Soru Bankamızın eğitim camiasındaki büyük bir boşluğu kapatacağına ve siz değerli arkadaşların ihtiyacını tamamen karşılayacağına inanıyor ve sizlere gireceğiniz sınavlarda büyük başarılar diliyoruz.

                Şimdi sıra sende!

                Fark yaratmak ve en önde olmak için ŞİMDİ BAŞLA! . .

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Doğrulama Kodu